Profil společnosti
DanCzek Czech Republic a.s. v likvidaci
ZrušenáAkciová společnostZal. 1991
IČO: 41325842Sklářská 450, Teplice, 41503
Základní údaje
- IČO
- 41325842
- Právní forma
- Akciová společnost
- Datum vzniku
- 15. 7. 1991
- Datum zániku
- 14. 7. 2000
Sídlo
Sklářská 450, Teplice, 41503
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí DanCzek Czech Republic a.s. v likvidaci?
Společnost DanCzek Czech Republic a.s. v likvidaci sídlí na adrese Sklářská 450, Teplice, 41503.
Jaké má DanCzek Czech Republic a.s. v likvidaci IČO?
IČO společnosti DanCzek Czech Republic a.s. v likvidaci je 41325842.
Kdy vznikla DanCzek Czech Republic a.s. v likvidaci?
Společnost DanCzek Czech Republic a.s. v likvidaci vznikla 15. 7. 1991.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 3. 2026