Profil společnosti

let's make connection s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2026Neuvedeno
IČO: 29688035Sp. zn.: C 450815Plzeňská 3352, Praha, 15000

Základní údaje

IČO
29688035
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
16. 6. 2026
Základní kapitál
48 Kč
Spisová značka
C 450815, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
2
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Plzeňská 3352, Praha, 15000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

TOMAS SEAN PŠENIČKA, JAN FOREJT

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
  • Zprostředkování obchodu a služeb

Časté otázky

Kde sídlí let's make connection s.r.o.?

Společnost let's make connection s.r.o. sídlí na adrese Plzeňská 3352, Praha, 15000.

Jaké má let's make connection s.r.o. IČO?

IČO společnosti let's make connection s.r.o. je 29688035.

Kdy vznikla let's make connection s.r.o.?

Společnost let's make connection s.r.o. vznikla 16. 6. 2026.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T03:13:39.460Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 19. 9. 2026