Profil společnosti

AlergoCare H&H, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20131–5 zaměstnanců
IČO: 29461596DS: ehsqia4Sp. zn.: C 5518528. října 1403, Opava, 74705

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

3,471 mil. Kč

67.8 %

Vlastní kapitál 2025

2,28 mil. Kč

72.0 %

Cizí zdroje 2025

1,191 mil. Kč

54.6 %

Míra vlastního kapitálu 2025

65,7 %

13.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva50 tis. Kč58 tis. Kč
Oběžná aktiva10,72 mil. Kč3,395 mil. Kč
Celková aktiva10,78 mil. Kč3,471 mil. Kč
Vlastní kapitál8,153 mil. Kč2,28 mil. Kč
Cizí zdroje2,623 mil. Kč1,191 mil. Kč
Dlouhodobé závazky2,461 mil. Kč0 Kč
Krátkodobé závazky162 tis. Kč1,191 mil. Kč
Pasiva celkem10,78 mil. Kč3,471 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

4,016 mil. Kč

5.0 %

Čistý zisk 2025

1,198 mil. Kč

20.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby3,826 mil. Kč4,016 mil. Kč
Provozní výnosy3,826 mil. Kč4,106 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,269 mil. Kč1,263 mil. Kč
Osobní náklady1,052 mil. Kč1,29 mil. Kč
Provozní zisk1,459 mil. Kč1,201 mil. Kč
Finanční výsledek50 tis. Kč−3 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,509 mil. Kč1,198 mil. Kč
Čistý zisk1,509 mil. Kč1,198 mil. Kč
EBITDA1,459 mil. Kč1,201 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:05:39.753Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 7. 2026