Profil společnosti

Šerhalka s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20126–9 zaměstnanců
IČO: 29453518DIČ: CZ29453518plátce DPHDS: dwgksufSp. zn.: C 96415261, Oleksovice, 67162

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

11,56 mil. Kč

2.8 %

Vlastní kapitál 2024

6,264 mil. Kč

15.4 %

Cizí zdroje 2024

5,293 mil. Kč

18.1 %

Míra vlastního kapitálu 2024

54,2 %

18.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva390 tis. Kč390 tis. Kč
Oběžná aktiva11,49 mil. Kč11,15 mil. Kč
Celková aktiva11,9 mil. Kč11,56 mil. Kč
Vlastní kapitál5,429 mil. Kč6,264 mil. Kč
Cizí zdroje6,466 mil. Kč5,293 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky6,466 mil. Kč5,293 mil. Kč
Pasiva celkem11,9 mil. Kč11,56 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

16,23 mil. Kč

29.3 %

Čistý zisk 2024

836 tis. Kč

56.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby12,55 mil. Kč16,23 mil. Kč
Provozní výnosy12,55 mil. Kč16,23 mil. Kč
Náklady na prodané zboží7,841 mil. Kč13,06 mil. Kč
Osobní náklady2,1 mil. Kč1,928 mil. Kč
Odpisy12 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk2,408 mil. Kč1,088 mil. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním2,408 mil. Kč1,088 mil. Kč
Daň z příjmů472 tis. Kč252 tis. Kč
Čistý zisk1,936 mil. Kč836 tis. Kč
EBITDA2,42 mil. Kč1,088 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:21:18.101Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T06:21:55.559Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 6. 2026