Marek Mojžíšek s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2011Neuvedeno
IČO: 29388953DS: dst62euSp. zn.: C 38237U Letiště 1465, Petřvald, 73541

Základní údaje

IČO
29388953
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
3. 11. 2011
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 38237, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Způsob jednání za společnost: Jménem společnosti jednají jednatelé v plném rozsahu samostatně.
Datová schránka
dst62eu
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

U Letiště 1465, Petřvald, 73541

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 15. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 15. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 15. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 3. 11. 2011Změna základního kapitálunově „200000“
  • 3. 11. 2011Změna spisové značkynově „C 38237“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti do 3,5 tuny včetně, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti nad 3,5 tuny, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti do 3,5 tuny včetně, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti nad 3,5 tuny

Dokumenty

  • účetní závěrka [2024] · 20245. 5. 2025
  • účetní závěrka [2023] · 202315. 5. 2024
  • účetní závěrka [2022] · 202212. 5. 2023
Sbírka listin (13)

Časté otázky

Kde sídlí Marek Mojžíšek s.r.o.?

Společnost Marek Mojžíšek s.r.o. sídlí na adrese U Letiště 1465, Petřvald, 73541.

Jaké má Marek Mojžíšek s.r.o. IČO?

IČO společnosti Marek Mojžíšek s.r.o. je 29388953.

Kdy vznikla Marek Mojžíšek s.r.o.?

Společnost Marek Mojžíšek s.r.o. vznikla 3. 11. 2011.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T10:07:15.714Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 5. 2026