Profil společnosti

PCM GROUP, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20111–5 zaměstnanců
IČO: 29386438DIČ: CZ29386438plátce DPHDS: quk54vmSp. zn.: C 38114Vřesinská 80, Ostrava, 70800

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,826 mil. Kč

▲ 40.3 %

Vlastní kapitál 2024

2,495 mil. Kč

▲ 6.0 %

Cizí zdroje 2024

1,331 mil. Kč

▲ 255.9 %

Míra vlastního kapitálu 2024

65,2 %

▼ 24.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva508 tis. Kč508 tis. Kč
Oběžná aktiva2,215 mil. Kč3,314 mil. Kč
Celková aktiva2,727 mil. Kč3,826 mil. Kč
Vlastní kapitál2,353 mil. Kč2,495 mil. Kč
Cizí zdroje374 tis. Kč1,331 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky274 tis. Kč239 tis. Kč
Pasiva celkem2,727 mil. Kč3,826 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,901 mil. Kč

▲ 40.1 %

Čistý zisk 2024

171 tis. Kč

▲ 21.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby2,07 mil. Kč2,901 mil. Kč
Provozní výnosy2,07 mil. Kč2,901 mil. Kč
Náklady na prodané zboží525 tis. Kč523 tis. Kč
Osobní náklady1,07 mil. Kč1,081 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk230 tis. Kč252 tis. Kč
Finanční výsledek−7 tis. Kč0 Kč
Zisk před zdaněním223 tis. Kč252 tis. Kč
Daň z příjmů82 tis. Kč81 tis. Kč
Čistý zisk141 tis. Kč171 tis. Kč
EBITDA230 tis. Kč252 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:12:37.562Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-13T06:20:37.189Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 8. 2026