Profil společnosti

RS Vaverkův mlýn s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20121–5 zaměstnanců
IČO: 29356105DIČ: CZ29356105plátce DPHDS: 8p9drq2Sp. zn.: C 74859č.ev. 104, 66471 Lažánky, Lažánky, 66471

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

12,6 mil. Kč

▲ 1.3 %

Vlastní kapitál 2025

−2,371 mil. Kč

▼ 5.9 %

Cizí zdroje 2025

14,97 mil. Kč

▲ 2.0 %

Míra vlastního kapitálu 2025

-18,8 %

▼ 4.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva10,84 mil. Kč10,84 mil. Kč
Oběžná aktiva1,592 mil. Kč1,76 mil. Kč
Celková aktiva12,43 mil. Kč12,6 mil. Kč
Vlastní kapitál−2,238 mil. Kč−2,371 mil. Kč
Cizí zdroje14,67 mil. Kč14,97 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky14,67 mil. Kč14,97 mil. Kč
Pasiva celkem12,43 mil. Kč12,6 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

2,342 mil. Kč

▼ 28.7 %

Čistý zisk 2025

−133 tis. Kč

▼ 120.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby3,285 mil. Kč2,342 mil. Kč
Provozní výnosy3,403 mil. Kč2,437 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,673 mil. Kč1,84 mil. Kč
Osobní náklady679 tis. Kč726 tis. Kč
Odpisy404 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk645 tis. Kč−131 tis. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−2 tis. Kč
Zisk před zdaněním643 tis. Kč−133 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk643 tis. Kč−133 tis. Kč
EBITDA1,049 mil. Kč−131 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:08:45.142Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T15:28:32.607Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 5. 2026