Profil společnosti

CK Rajbas - Outdoor Travel s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20121–5 zaměstnanců
IČO: 29354994DIČ: CZ29354994plátce DPHDS: xq5dd6uSp. zn.: C 74757Zahumení 34, Lelekovice, 66431

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

10,16 mil. Kč

0.3 %

Vlastní kapitál 2024

6,059 mil. Kč

19.9 %

Cizí zdroje 2024

4,1 mil. Kč

19.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

59,6 %

19.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva10,08 mil. Kč10,12 mil. Kč
Celková aktiva10,13 mil. Kč10,16 mil. Kč
Vlastní kapitál5,054 mil. Kč6,059 mil. Kč
Cizí zdroje5,076 mil. Kč4,1 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky5,076 mil. Kč4,1 mil. Kč
Pasiva celkem10,13 mil. Kč10,16 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

23,18 mil. Kč

6.4 %

Čistý zisk 2024

1,005 mil. Kč

0.4 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby21,79 mil. Kč23,18 mil. Kč
Provozní výnosy21,8 mil. Kč23,21 mil. Kč
Náklady na prodané zboží19,88 mil. Kč21,23 mil. Kč
Osobní náklady919 tis. Kč892 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk985 tis. Kč1,071 mil. Kč
Finanční výsledek141 tis. Kč152 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,126 mil. Kč1,223 mil. Kč
Daň z příjmů125 tis. Kč218 tis. Kč
Čistý zisk1,001 mil. Kč1,005 mil. Kč
EBITDA985 tis. Kč1,071 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:03:39.534Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-06T10:19:14.514Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 6. 2026