Profil společnosti

APN Solutions s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2012Neuvedeno
IČO: 29308313DIČ: CZ29308313plátce DPHDS: vg39vn8Sp. zn.: C 72971Starobrněnská 334, Brno, 60200

Základní údaje

IČO
29308313
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
2. 2. 2012
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 72971, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
vg39vn8
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Starobrněnská 334, Brno, 60200

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

PETR OLŠER

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

1,15 mil. Kč

Vlastní kapitál

−2,482 mil. Kč

Cizí zdroje

3,632 mil. Kč

Míra vlastního kapitálu

-215,8 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

917 tis. Kč

Čistý zisk

−454 tis. Kč

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ29308313
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 461
Zveřejněné účty
2437072399/0800
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí APN Solutions s.r.o.?

Společnost APN Solutions s.r.o. sídlí na adrese Starobrněnská 334, Brno, 60200.

Jaké má APN Solutions s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti APN Solutions s.r.o. je 29308313, DIČ je CZ29308313.

Kdy vznikla APN Solutions s.r.o.?

Společnost APN Solutions s.r.o. vznikla 2. 2. 2012.

Je APN Solutions s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost APN Solutions s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ29308313).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-25T02:22:31.056Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-24T02:19:07.441Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 25. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 25. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 25. 10. 2026Společníci: synchronizováno 25. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 9. 2026