Ayur - Lanka, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201125–49 zaměstnanců
IČO: 29286506DIČ: CZ29286506plátce DPHDS: cdi4xdaSp. zn.: C 71129Krkonošská 4778, Prostějov, 79604

Základní údaje

IČO
29286506
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
2. 8. 2011
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 71129, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
cdi4xda
Počet zaměstnanců
25–49 zaměstnanců

Sídlo

Krkonošská 4778, Prostějov, 79604

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

AD RAJ KUMAR, JITKA KUMAR

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled (2024)

Tržby

Čistý zisk

Aktiva

21,6 mil. Kč

132.5 %

Vlastní kapitál

4,5 mil. Kč

4.4 %
Kompletní finance

Poslední změny

  • 15. 5. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 24. 4. 2026Změna předmětu podnikánínově „hostinská činnost; masérské, rekondiční a regenerační služby; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v rozsahu oborů činností: - velkoobchod a maloobchod - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti“
  • 24. 4. 2026Změna způsobu jednánínově „Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.“
  • 24. 4. 2026Změna sídlaz „Krkonošská 4778, Prostějov, 79604“ na „Krkonošská 4778/38, Prostějov, 79604“
  • 22. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • hostinská činnost
  • masérské, rekondiční a regenerační služby
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v rozsahu oborů činností: - velkoobchod a maloobchod - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ29286506
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 462
Zveřejněné účty
279232115/03002114932382/2700224936166/0600
Detail registrace DPH

Dokumenty

  • notářský zápis - spol. smlouva, NZ 418/201131. 8. 2011
  • podpisové vzory jednatele31. 8. 2011
  • notářský zápis rozh.VH,spol.smlouva,NZ 780/20149. 9. 2014
Sbírka listin (18)

Časté otázky

Kde sídlí Ayur - Lanka, s.r.o.?

Společnost Ayur - Lanka, s.r.o. sídlí na adrese Krkonošská 4778, Prostějov, 79604.

Jaké má Ayur - Lanka, s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Ayur - Lanka, s.r.o. je 29286506, DIČ je CZ29286506.

Kdy vznikla Ayur - Lanka, s.r.o.?

Společnost Ayur - Lanka, s.r.o. vznikla 2. 8. 2011.

Je Ayur - Lanka, s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Ayur - Lanka, s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ29286506).

Firmy na stejné adrese

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T09:42:28.461Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 6. 2026