Profil společnosti

Guard Solutions s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2011250–499 zaměstnanců
IČO: 29274125DIČ: CZ29274125plátce DPHDS: 95az3iuSp. zn.: C 237488Bělehradská 858, Praha, 12000

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,866 mil. Kč

17.9 %

Vlastní kapitál 2024

−309 tis. Kč

3962.5 %

Cizí zdroje 2024

3,175 mil. Kč

31.1 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-10,8 %

3366.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva2,416 mil. Kč2,857 mil. Kč
Celková aktiva2,43 mil. Kč2,866 mil. Kč
Vlastní kapitál8 tis. Kč−309 tis. Kč
Cizí zdroje2,422 mil. Kč3,175 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky2,422 mil. Kč2,856 mil. Kč
Pasiva celkem2,43 mil. Kč2,866 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

18,48 mil. Kč

40.3 %

Čistý zisk 2024

−318 tis. Kč

23.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby13,17 mil. Kč18,48 mil. Kč
Provozní výnosy13,17 mil. Kč18,48 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,639 mil. Kč2,221 mil. Kč
Osobní náklady9,762 mil. Kč16,22 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk−240 tis. Kč−287 tis. Kč
Finanční výsledek−18 tis. Kč−31 tis. Kč
Zisk před zdaněním−258 tis. Kč−318 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−258 tis. Kč−318 tis. Kč
EBITDA−240 tis. Kč−287 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:46:22.134Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T06:17:07.050Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 5. 2026