Profil společnosti

ASANA Control, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20111–5 zaměstnanců
IČO: 29268443DIČ: CZ29268443plátce DPHDS: vzbyqw3Sp. zn.: C 69533Jílová 4568, Zlín, 76005

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,534 mil. Kč

3.4 %

Vlastní kapitál 2024

3,227 mil. Kč

19.8 %

Cizí zdroje 2024

307 tis. Kč

57.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

91,3 %

15.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202024
Stálá aktiva121 tis. Kč119 tis. Kč
Oběžná aktiva3,245 mil. Kč3,381 mil. Kč
Celková aktiva3,417 mil. Kč3,534 mil. Kč
Vlastní kapitál2,694 mil. Kč3,227 mil. Kč
Cizí zdroje723 tis. Kč307 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč
Krátkodobé závazky723 tis. Kč307 tis. Kč
Pasiva celkem3,417 mil. Kč3,534 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

6,128 mil. Kč

39.7 %

Čistý zisk 2024

1,174 mil. Kč

73.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202024
Tržby4,387 mil. Kč6,128 mil. Kč
Provozní výnosy4,387 mil. Kč6,128 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,132 mil. Kč2,631 mil. Kč
Osobní náklady1,303 mil. Kč1,832 mil. Kč
Odpisy52 tis. Kč119 tis. Kč
Provozní zisk844 tis. Kč1,499 mil. Kč
Finanční výsledek−6 tis. Kč−11 tis. Kč
Zisk před zdaněním838 tis. Kč1,488 mil. Kč
Daň z příjmů163 tis. Kč314 tis. Kč
Čistý zisk675 tis. Kč1,174 mil. Kč
EBITDA896 tis. Kč1,618 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:22:44.801Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T06:17:32.042Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 13. 6. 2026