Profil společnosti
Ivan Holovnych
AktivníPodnikající fyzická osobaZal. 2010Bez zaměstnanců
IČO: 29232643Francouzská 415, Brno, 60200
Základní údaje
- IČO
- 29232643
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 21. 7. 2010
- Počet zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Sídlo
Francouzská 415, Brno, 60200
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Ivan Holovnych?
Společnost Ivan Holovnych sídlí na adrese Francouzská 415, Brno, 60200.
Jaké má Ivan Holovnych IČO?
IČO společnosti Ivan Holovnych je 29232643.
Kdy vznikla Ivan Holovnych?
Společnost Ivan Holovnych vznikla 21. 7. 2010.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 5. 2026