Profil společnosti

StavBridge CZ s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20101–5 zaměstnanců
IČO: 29222508DIČ: CZ29222508plátce DPHDS: g7are8aSp. zn.: C 422411Příčná 1892, Praha, 11000

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,183 mil. Kč

▼ 38.5 %

Vlastní kapitál 2024

321 tis. Kč

▼ 89.6 %

Cizí zdroje 2024

1,862 mil. Kč

▲ 306.6 %

Míra vlastního kapitálu 2024

14,7 %

▼ 83.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva884 tis. Kč347 tis. Kč
Oběžná aktiva1,745 mil. Kč914 tis. Kč
Celková aktiva3,548 mil. Kč2,183 mil. Kč
Vlastní kapitál3,09 mil. Kč321 tis. Kč
Cizí zdroje458 tis. Kč1,862 mil. Kč
Dlouhodobé závazky–0 Kč
Krátkodobé závazky458 tis. Kč1,862 mil. Kč
Pasiva celkem3,548 mil. Kč2,183 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

4,003 mil. Kč

▼ 41.2 %

Čistý zisk 2024

−2,769 mil. Kč

▼ 244.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby6,806 mil. Kč4,003 mil. Kč
Provozní výnosy6,806 mil. Kč5,901 mil. Kč
Náklady na prodané zboží6,403 mil. Kč5,199 mil. Kč
Osobní náklady2,591 mil. Kč2,935 mil. Kč
Odpisy–0 Kč
Provozní zisk−2,188 mil. Kč−2,772 mil. Kč
Finanční výsledek1,385 mil. Kč3 tis. Kč
Zisk před zdaněním−803 tis. Kč−2,769 mil. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−803 tis. Kč−2,769 mil. Kč
EBITDA−2,188 mil. Kč−2,772 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:35:27.389Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T15:26:17.710Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 5. 2026