Zero Consulting s.r.o. v likvidaci

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 2009
IČO: 29191998Botanická 606, Brno, 60200

Základní údaje

IČO
29191998
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
3. 12. 2009
Datum zániku
15. 9. 2016

Sídlo

Botanická 606, Brno, 60200

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Zero Consulting s.r.o. v likvidaci?

Společnost Zero Consulting s.r.o. v likvidaci sídlí na adrese Botanická 606, Brno, 60200.

Jaké má Zero Consulting s.r.o. v likvidaci IČO?

IČO společnosti Zero Consulting s.r.o. v likvidaci je 29191998.

Kdy vznikla Zero Consulting s.r.o. v likvidaci?

Společnost Zero Consulting s.r.o. v likvidaci vznikla 3. 12. 2009.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 3. 2026