Profil společnosti

R+T Trade s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201310–19 zaměstnanců
IČO: 29164079DIČ: CZ29164079plátce DPHDS: eiupstpSp. zn.: C 401494Kurta Konráda 2517, Praha, 19000

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

4,292 mil. Kč

▲ 75.3 %

Vlastní kapitál 2024

1,963 mil. Kč

▼ 4.9 %

Cizí zdroje 2024

2,329 mil. Kč

▲ 506.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

45,7 %

▼ 45.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva701 tis. Kč2,89 mil. Kč
Oběžná aktiva1,702 mil. Kč1,402 mil. Kč
Celková aktiva2,449 mil. Kč4,292 mil. Kč
Vlastní kapitál2,065 mil. Kč1,963 mil. Kč
Cizí zdroje384 tis. Kč2,329 mil. Kč
Krátkodobé závazky384 tis. Kč2,329 mil. Kč
Pasiva celkem2,449 mil. Kč4,292 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

8,79 mil. Kč

▼ 16.7 %

Čistý zisk 2024

−102 tis. Kč

▼ 331.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby10,55 mil. Kč8,79 mil. Kč
Provozní výnosy10,55 mil. Kč10,38 mil. Kč
Náklady na prodané zboží7,901 mil. Kč6,651 mil. Kč
Osobní náklady2,341 mil. Kč2,772 mil. Kč
Odpisy–190 tis. Kč
Provozní zisk307 tis. Kč137 tis. Kč
Finanční výsledek−211 tis. Kč−218 tis. Kč
Zisk před zdaněním96 tis. Kč−82 tis. Kč
Daň z příjmů52 tis. Kč20 tis. Kč
Čistý zisk44 tis. Kč−102 tis. Kč
EBITDA307 tis. Kč327 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:46:54.811Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T15:24:53.030Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 26. 7. 2026