Profil společnosti
A.R.T. Company s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20131–5 zaměstnanců
IČO: 29149436DS: 4nfqr3mSp. zn.: C 204200Ohradské náměstí 1621, Praha, 15500
Nejnovější údaje za rok 2019
Rozvaha
Aktiva 2019
1,207 mil. Kč
▼ 2.3 %
Vlastní kapitál 2019
−2,32 mil. Kč
▼ 11.5 %
Cizí zdroje 2019
3,527 mil. Kč
▲ 6.3 %
Míra vlastního kapitálu 2019
-192,2 %
▼ 14.2 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2019
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2018 | 2019 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 835 tis. Kč | 834 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 389 tis. Kč | 361 tis. Kč |
| Celková aktiva | 1,236 mil. Kč | 1,207 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −2,081 mil. Kč | −2,32 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 3,317 mil. Kč | 3,527 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 3,317 mil. Kč | 3,527 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 1,236 mil. Kč | 1,207 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2019
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2019
131 tis. Kč
▼ 77.3 %
Čistý zisk 2019
−239 tis. Kč
▼ 89.7 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2018 | 2019 |
|---|---|---|
| Tržby | 577 tis. Kč | 131 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 577 tis. Kč | – |
| Náklady na prodané zboží | 634 tis. Kč | 108 tis. Kč |
| Osobní náklady | 40 tis. Kč | 48 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | – |
| Provozní zisk | −108 tis. Kč | −212 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −18 tis. Kč | −27 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −126 tis. Kč | −239 tis. Kč |
| Čistý zisk | −126 tis. Kč | −239 tis. Kč |
| EBITDA | −108 tis. Kč | −212 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:47:34.633Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 7. 2026