Profil společnosti
Šicí stroje Vik s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20111–5 zaměstnanců
IČO: 29117208DIČ: CZ29117208plátce DPHDS: n5d246ySp. zn.: C 26150Dukelských hrdinů 1357, Ostrov, 36301
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
3,314 mil. Kč
▼ 1.5 %
Vlastní kapitál 2024
2,496 mil. Kč
▲ 7.1 %
Cizí zdroje 2024
818 tis. Kč
▼ 21.0 %
Míra vlastního kapitálu 2024
75,3 %
▲ 8.8 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 3,34 mil. Kč | 3,284 mil. Kč |
| Celková aktiva | 3,366 mil. Kč | 3,314 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 2,33 mil. Kč | 2,496 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 1,036 mil. Kč | 818 tis. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 1,036 mil. Kč | 818 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 3,366 mil. Kč | 3,314 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
5,08 mil. Kč
▲ 5.7 %
Čistý zisk 2024
167 tis. Kč
▲ 103.7 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 4,805 mil. Kč | 5,08 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 4,805 mil. Kč | 5,08 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 3,833 mil. Kč | 4,025 mil. Kč |
| Osobní náklady | 810 tis. Kč | 823 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | 128 tis. Kč | 197 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −26 tis. Kč | −30 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 102 tis. Kč | 167 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 20 tis. Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | 82 tis. Kč | 167 tis. Kč |
| EBITDA | 128 tis. Kč | 197 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:06:42.332Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T06:13:43.691Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 5. 2026