Profil společnosti

Ďáblův klín s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2011Neuvedeno
IČO: 29115167DS: kckzjumSp. zn.: C 25903Plachého 947, Plzeň, 30100

Základní údaje

IČO
29115167
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
21. 3. 2011
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 25903, Krajský soud v Plzni
Způsob jednání
Způsob jednání: Jménem společnosti jedná jednatel samostatně.
Datová schránka
kckzjum
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Plachého 947, Plzeň, 30100

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

JAROSLAV JELÍNEK

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

0 Kč

Vlastní kapitál

−183 tis. Kč

0.5 %

Cizí zdroje

183 tis. Kč

0.5 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • hostinská činnost
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Časté otázky

Kde sídlí Ďáblův klín s.r.o.?

Společnost Ďáblův klín s.r.o. sídlí na adrese Plachého 947, Plzeň, 30100.

Jaké má Ďáblův klín s.r.o. IČO?

IČO společnosti Ďáblův klín s.r.o. je 29115167.

Kdy vznikla Ďáblův klín s.r.o.?

Společnost Ďáblův klín s.r.o. vznikla 21. 3. 2011.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:06:28.119Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 23. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 7. 2026