Profil společnosti

ŠARLET TRADE KV a.s. v likvidaci

Aktivní
Akciová společnostZal. 2011Neuvedeno
IČO: 29114519DS: sfcy3jnSp. zn.: B 1589Okružní 1669, Aš, 35201

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2020

Rozvaha

Aktiva 2020

7,046 mil. Kč

▼ 45.1 %

Vlastní kapitál 2020

1,982 mil. Kč

▲ 122.8 %

Cizí zdroje 2020

5,064 mil. Kč

▼ 76.5 %

Míra vlastního kapitálu 2020

28,1 %

▲ 141.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2020

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20192020
Stálá aktiva12,76 mil. Kč0 Kč
Oběžná aktiva70 tis. Kč7,046 mil. Kč
Celková aktiva12,83 mil. Kč7,046 mil. Kč
Vlastní kapitál−8,711 mil. Kč1,982 mil. Kč
Cizí zdroje21,55 mil. Kč5,064 mil. Kč
Dlouhodobé závazky12,21 mil. Kč0 Kč
Krátkodobé závazky9,34 mil. Kč5,064 mil. Kč
Pasiva celkem12,83 mil. Kč7,046 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2020

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2020

2,012 mil. Kč

▲ 1549.2 %

Čistý zisk 2020

10,69 mil. Kč

▲ 1722.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20192020
Tržby122 tis. Kč2,012 mil. Kč
Provozní výnosy122 tis. Kč37,21 mil. Kč
Náklady na prodané zboží237 tis. Kč5,848 mil. Kč
Osobní náklady39 tis. Kč0 Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk−215 tis. Kč14,01 mil. Kč
Finanční výsledek−444 tis. Kč−1,045 mil. Kč
Zisk před zdaněním−659 tis. Kč12,96 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč2,267 mil. Kč
Čistý zisk−659 tis. Kč10,69 mil. Kč
EBITDA−215 tis. Kč14,01 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:01:35.780Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 26. 7. 2026