Profil společnosti
BC Manufakt s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 201025–49 zaměstnanců
IČO: 29110670DIČ: CZ29110670plátce DPHDS: wrwvypdSp. zn.: C 25474119, Sadov, 36001
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2022
Rozvaha
Aktiva 2022
2,889 mil. Kč
▲ 31.7 %
Vlastní kapitál 2022
1,512 mil. Kč
▲ 43.0 %
Cizí zdroje 2022
1,377 mil. Kč
▲ 21.2 %
Míra vlastního kapitálu 2022
52,3 %
▲ 8.6 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2022
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 2,121 mil. Kč | 2,821 mil. Kč |
| Celková aktiva | 2,193 mil. Kč | 2,889 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 1,057 mil. Kč | 1,512 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 1,136 mil. Kč | 1,377 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 1,136 mil. Kč | 1,376 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 2,193 mil. Kč | 2,889 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2022
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2022
12,06 mil. Kč
▲ 9.6 %
Čistý zisk 2022
456 tis. Kč
▲ 314.5 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Tržby | 11,01 mil. Kč | 12,06 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 11,03 mil. Kč | 12,06 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 2,784 mil. Kč | 2,166 mil. Kč |
| Osobní náklady | 8,017 mil. Kč | 9,315 mil. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | 210 tis. Kč | 530 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −100 tis. Kč | −16 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 110 tis. Kč | 514 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 58 tis. Kč |
| Čistý zisk | 110 tis. Kč | 456 tis. Kč |
| EBITDA | 210 tis. Kč | 530 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:08:55.149Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T06:13:26.464Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 8. 2026