Profil společnosti

HM - INSTALER s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2010Neuvedeno
IČO: 29026857DS: fdejvi6Sp. zn.: C 24771Na Vyhlídce 1030, Karlovy Vary, 36001

Nejnovější údaje za rok 2012

Rozvaha

Aktiva 2012

3,715 mil. Kč

36.3 %

Vlastní kapitál 2012

−1,278 mil. Kč

688.9 %

Cizí zdroje 2012

4,993 mil. Kč

99.0 %

Míra vlastního kapitálu 2012

-34,4 %

532.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2012

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20102012
Stálá aktiva558 tis. Kč558 tis. Kč
Oběžná aktiva2,166 mil. Kč3,157 mil. Kč
Celková aktiva2,726 mil. Kč3,715 mil. Kč
Vlastní kapitál217 tis. Kč−1,278 mil. Kč
Cizí zdroje2,509 mil. Kč4,993 mil. Kč
Krátkodobé závazky2,509 mil. Kč4,831 mil. Kč
Pasiva celkem2,726 mil. Kč3,715 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2012

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2012

2,199 mil. Kč

77.1 %

Čistý zisk 2012

−1,454 mil. Kč

8652.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20102012
Tržby9,593 mil. Kč2,199 mil. Kč
Provozní výnosy9,593 mil. Kč1,58 mil. Kč
Náklady na prodané zboží9,081 mil. Kč2,066 mil. Kč
Osobní náklady451 tis. Kč556 tis. Kč
Provozní zisk60 tis. Kč−1,355 mil. Kč
Finanční výsledek−39 tis. Kč−67 tis. Kč
Zisk před zdaněním21 tis. Kč−1,454 mil. Kč
Daň z příjmů4 tis. Kč
Čistý zisk17 tis. Kč−1,454 mil. Kč
EBITDA−1,355 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:02:57.817Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 7. 2026