Profil společnosti

DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 200910–19 zaměstnanců
IČO: 29011175DIČ: CZ29011175plátce DPHDS: ff8iyh9Sp. zn.: C 159757Pod Homolí 913, Rudná, 25219

Základní údaje

IČO
29011175
DIČ
CZ29011175
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
31. 12. 2009
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 159757, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
3
Datová schránka
ff8iyh9
Počet zaměstnanců
10–19 zaměstnanců

Sídlo

Pod Homolí 913, Rudná, 25219

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

VÁCLAV HELLER, EVA HELLEROVÁ, JAN MAŘÁNEK

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

18,44 mil. Kč

36.9 %

Vlastní kapitál

4,571 mil. Kč

39.4 %

Cizí zdroje

13,87 mil. Kč

36.1 %

Míra vlastního kapitálu

24,8 %

1.8 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

25,59 mil. Kč

10.1 %

Čistý zisk

1,316 mil. Kč

116.8 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti: - Zprostředkování obchodu a služeb, - Velkoobchod a maloobchod, - Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím, - Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství, - Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě, - Ubytovací služby, - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí, - Pronájem a půjčování věcí movitých, - Poskytování služeb pro rodinu a domácnost, - Výroba, obchod a služby jinde nezařazené.

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ29011175
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 452
Zveřejněné účty
407023319/0800115-2035880297/0100
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o.?

Společnost DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o. sídlí na adrese Pod Homolí 913, Rudná, 25219.

Jaké má DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o. je 29011175, DIČ je CZ29011175.

Kdy vznikla DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o.?

Společnost DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o. vznikla 31. 12. 2009.

Je DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost DOPRAVNÍ SERVIS s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ29011175).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:52:34.160Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-21T14:11:30.703Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 8. 2026