VENTYS - HELP s.r.o. v likvidaci
ZrušenáSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2009
IČO: 28999029Hládkov 920, Praha, 16900
Základní údaje
- IČO
- 28999029
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 19. 12. 2009
- Datum zániku
- 12. 11. 2020
Sídlo
Hládkov 920, Praha, 16900
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí VENTYS - HELP s.r.o. v likvidaci?
Společnost VENTYS - HELP s.r.o. v likvidaci sídlí na adrese Hládkov 920, Praha, 16900.
Jaké má VENTYS - HELP s.r.o. v likvidaci IČO?
IČO společnosti VENTYS - HELP s.r.o. v likvidaci je 28999029.
Kdy vznikla VENTYS - HELP s.r.o. v likvidaci?
Společnost VENTYS - HELP s.r.o. v likvidaci vznikla 19. 12. 2009.
Firmy na stejné adrese
- AIRWAYNET a.s.Praha
- anyrent.one s.r.o.Praha
- autem na výlet s.r.o.Praha
- AWN stavební s.r.o.Praha
- EAU ROUGE s.r.o.Praha
- ELREKO Praha s.r.o.Praha
- Exkurzo s.r.o.Praha
- Golf Club Almus v likvidaciPraha
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 3. 2026