Profil společnosti

Garden Imp s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20091–5 zaměstnanců
IČO: 28969090DIČ: CZ28969090plátce DPHDS: 5v7geejSp. zn.: C 156670Ke Skále 269, Chýně, 25301

Základní údaje

IČO
28969090
DIČ
CZ28969090
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
11. 11. 2009
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 156670, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
5v7geej
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Ke Skále 269, Chýně, 25301

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

KAMILA GRÁFOVÁ, VRATISLAV GRÁF

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

5,076 mil. Kč

▲ 52.8 %

Vlastní kapitál

−8,165 mil. Kč

▼ 4.1 %

Cizí zdroje

13,24 mil. Kč

▲ 18.6 %

Míra vlastního kapitálu

-160,9 %

▲ 31.8 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

2,486 mil. Kč

▲ 54.0 %

Čistý zisk

−324 tis. Kč

▲ 48.6 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ28969090
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 452
Zveřejněné účty
43-6057360207/0100
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Garden Imp s.r.o.?

Společnost Garden Imp s.r.o. sídlí na adrese Ke Skále 269, Chýně, 25301.

Jaké má Garden Imp s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Garden Imp s.r.o. je 28969090, DIČ je CZ28969090.

Kdy vznikla Garden Imp s.r.o.?

Společnost Garden Imp s.r.o. vznikla 11. 11. 2009.

Je Garden Imp s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Garden Imp s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ28969090).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:36:45.164Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-25T22:11:01.814Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 26. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 8. 2026