BK TOP Dobříš, spol. s r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20096–9 zaměstnanců
IČO: 28962184DIČ: CZ28962184plátce DPHDS: b9wxmeqSp. zn.: C 156164Plk. B. Petroviče 1027, Dobříš, 26301
Základní údaje
- IČO
- 28962184
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 22. 9. 2009
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 156164, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
- Datová schránka
- b9wxmeq
- Počet zaměstnanců
- 6–9 zaměstnanců
Sídlo
Plk. B. Petroviče 1027, Dobříš, 26301
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled (2024)
Tržby
–
Čistý zisk
–
Aktiva
4,3 mil. Kč
▼ -1.5 %
Vlastní kapitál
3,7 mil. Kč
▼ -1.3 %
Poslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 100 %
- 23. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 9. 7. 2014Změna předmětu podnikání — nově „výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin.“
- 9. 7. 2014Změna způsobu jednání — nově „Jednatel zastupuje společnost samostatně.“
- 22. 9. 2009Změna základního kapitálu — nově „200000“
Předmět podnikání a činnosti
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin.
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ28962184
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 452
- Zveřejněné účty
- 43-5673990267/0100
Dokumenty
- podpisové vzory23. 10. 2009
- notářský zápis NZ 1222/201125. 8. 2011
- ostatní -sml.o zast.obch.podílu25. 8. 2011
Časté otázky
Kde sídlí BK TOP Dobříš, spol. s r.o.?
Společnost BK TOP Dobříš, spol. s r.o. sídlí na adrese Plk. B. Petroviče 1027, Dobříš, 26301.
Jaké má BK TOP Dobříš, spol. s r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti BK TOP Dobříš, spol. s r.o. je 28962184, DIČ je CZ28962184.
Kdy vznikla BK TOP Dobříš, spol. s r.o.?
Společnost BK TOP Dobříš, spol. s r.o. vznikla 22. 9. 2009.
Je BK TOP Dobříš, spol. s r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost BK TOP Dobříš, spol. s r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ28962184).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T11:51:21.466Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 6. 2026