Profil společnosti

STV Dřevostavby s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20091–5 zaměstnanců
IČO: 28917189DS: 34veitnSp. zn.: C 153019Horolezecká 861, Praha, 10200

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

372 tis. Kč

42.9 %

Vlastní kapitál 2024

−670 tis. Kč

326.8 %

Cizí zdroje 2024

1,042 mil. Kč

29.0 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-180,1 %

646.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva230 tis. Kč0 Kč
Oběžná aktiva421 tis. Kč372 tis. Kč
Celková aktiva651 tis. Kč372 tis. Kč
Vlastní kapitál−157 tis. Kč−670 tis. Kč
Cizí zdroje808 tis. Kč1,042 mil. Kč
Dlouhodobé závazky500 tis. Kč437 tis. Kč
Krátkodobé závazky308 tis. Kč605 tis. Kč
Pasiva celkem651 tis. Kč372 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

509 tis. Kč

77.1 %

Čistý zisk 2024

−512 tis. Kč

574.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby2,223 mil. Kč509 tis. Kč
Provozní výnosy2,294 mil. Kč743 tis. Kč
Náklady na prodané zboží987 tis. Kč482 tis. Kč
Osobní náklady413 tis. Kč269 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk166 tis. Kč−480 tis. Kč
Finanční výsledek−58 tis. Kč−32 tis. Kč
Zisk před zdaněním108 tis. Kč−512 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk108 tis. Kč−512 tis. Kč
EBITDA166 tis. Kč−480 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:56:50.992Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 6. 2026