Profil společnosti
StoneAge, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20091–5 zaměstnanců
IČO: 28889045DIČ: CZ28889045plátce DPHDS: jqg2vqxSp. zn.: C 2918220, Lukavec, 41002
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
292 tis. Kč
▲ 595.2 %
Vlastní kapitál 2025
−1,24 mil. Kč
▼ 42.9 %
Cizí zdroje 2025
1,532 mil. Kč
▲ 68.4 %
Míra vlastního kapitálu 2025
-424,7 %
▲ 79.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 42 tis. Kč | 292 tis. Kč |
| Celková aktiva | 42 tis. Kč | 292 tis. Kč |
| Vlastní kapitál | −868 tis. Kč | −1,24 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 910 tis. Kč | 1,532 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | – |
| Krátkodobé závazky | 910 tis. Kč | – |
| Pasiva celkem | 42 tis. Kč | 292 tis. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
1,143 mil. Kč
▲ 793.0 %
Čistý zisk 2025
−372 tis. Kč
▲ 7.7 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 128 tis. Kč | 1,143 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 297 tis. Kč | 1,143 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 3 tis. Kč | 1,204 mil. Kč |
| Osobní náklady | 0 Kč | 297 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | −401 tis. Kč | −371 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −2 tis. Kč | −1 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −403 tis. Kč | −372 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | −403 tis. Kč | −372 tis. Kč |
| EBITDA | −401 tis. Kč | −371 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:10:41.846Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-31T23:11:42.698Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 5. 2026