Profil společnosti
JMP Stroje Group s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2012Neuvedeno
IČO: 28856201DIČ: CZ28856201plátce DPHDS: ex9mh3cSp. zn.: C 3138568, Hrobice, 53352
Dalších 7 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
14,72 mil. Kč
▲ 5.3 %
Vlastní kapitál 2025
1,026 mil. Kč
▲ 115.1 %
Cizí zdroje 2025
13,7 mil. Kč
▲ 1.5 %
Míra vlastního kapitálu 2025
7 %
▲ 104.4 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | – | 1,017 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 13,98 mil. Kč | 13,67 mil. Kč |
| Celková aktiva | 13,98 mil. Kč | 14,72 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 477 tis. Kč | 1,026 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 13,5 mil. Kč | 13,7 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | – | 783 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 13,5 mil. Kč | 12,91 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 13,98 mil. Kč | 14,72 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
29,74 mil. Kč
▲ 31.7 %
Čistý zisk 2025
549 tis. Kč
▲ 71.6 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 22,59 mil. Kč | 29,74 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 22,59 mil. Kč | 29,74 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 22,18 mil. Kč | 29,04 mil. Kč |
| Provozní zisk | 409 tis. Kč | 701 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −4 tis. Kč | −6 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 405 tis. Kč | 695 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 85 tis. Kč | 146 tis. Kč |
| Čistý zisk | 320 tis. Kč | 549 tis. Kč |
| EBITDA | 409 tis. Kč | 701 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:10:37.345Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-02T18:08:42.836Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 8. 2026