Profil společnosti

Restaurace Inflagranti s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20121–5 zaměstnanců
IČO: 28830636DIČ: CZ28830636plátce DPHDS: gsiaz5dSp. zn.: C 30263Komenského 264, Hradec Králové, 50003

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

1,579 mil. Kč

▼ 12.0 %

Vlastní kapitál 2023

124 tis. Kč

▲ 118.1 %

Cizí zdroje 2023

1,092 mil. Kč

▼ 46.8 %

Míra vlastního kapitálu 2023

7,9 %

▲ 120.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202023
Stálá aktiva608 tis. Kč448 tis. Kč
Oběžná aktiva1,179 mil. Kč1,115 mil. Kč
Celková aktiva1,795 mil. Kč1,579 mil. Kč
Vlastní kapitál−685 tis. Kč124 tis. Kč
Cizí zdroje2,051 mil. Kč1,092 mil. Kč
Krátkodobé závazky2,051 mil. Kč1,092 mil. Kč
Pasiva celkem1,795 mil. Kč1,579 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

7,499 mil. Kč

▲ 64.7 %

Čistý zisk 2023

−1,349 mil. Kč

▼ 52.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202023
Tržby4,553 mil. Kč7,499 mil. Kč
Provozní výnosy6,169 mil. Kč7,499 mil. Kč
Náklady na prodané zboží4,393 mil. Kč6,158 mil. Kč
Osobní náklady2,551 mil. Kč2,488 mil. Kč
Odpisy–133 tis. Kč
Provozní zisk−815 tis. Kč−1,307 mil. Kč
Finanční výsledek−72 tis. Kč−42 tis. Kč
Zisk před zdaněním−887 tis. Kč−1,349 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč–
Čistý zisk−887 tis. Kč−1,349 mil. Kč
EBITDA−815 tis. Kč−1,174 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:06:25.927Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-31T23:10:39.184Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 7. 2026