Profil společnosti
24SNAiLS Pardubice s.r.o.
ZrušenáSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2010Neuvedeno
IČO: 28805356MUDr. Ducháčkové 409, Pardubice, 53003
Nejnovější údaje za rok 2011
Rozvaha
Aktiva 2011
545 tis. Kč
▲ 48.9 %
Vlastní kapitál 2011
−153 tis. Kč
▼ 315.5 %
Cizí zdroje 2011
698 tis. Kč
▲ 136.6 %
Míra vlastního kapitálu 2011
-28,1 %
▼ 244.7 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2011
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2010 | 2011 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 266 tis. Kč | 445 tis. Kč |
| Celková aktiva | 366 tis. Kč | 545 tis. Kč |
| Vlastní kapitál | 71 tis. Kč | −153 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 295 tis. Kč | 698 tis. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 295 tis. Kč | 698 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 366 tis. Kč | 545 tis. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2011
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2011
1,44 mil. Kč
▲ 45.3 %
Čistý zisk 2011
−224 tis. Kč
▼ 73.6 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2010 | 2011 |
|---|---|---|
| Tržby | 991 tis. Kč | 1,44 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 991 tis. Kč | 1,4 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 463 tis. Kč | 463 tis. Kč |
| Osobní náklady | 38 tis. Kč | 229 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | −129 tis. Kč | −203 tis. Kč |
| Finanční výsledek | 0 Kč | −21 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −129 tis. Kč | −224 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | −129 tis. Kč | −224 tis. Kč |
| EBITDA | −129 tis. Kč | −203 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 3. 5. 2026Společníci: synchronizováno 31. 3. 2026Sbírka listin: synchronizováno 20. 8. 2026