Profil společnosti

Společenství vlastníků jednotek, čp. 1093 - 1096, ul. Stínadla, Ledeč nad Sázavou

Aktivní
Společenství vlastníků jednotekZal. 20101–5 zaměstnanců
IČO: 28800222DS: qhnecnySp. zn.: S 5048Stínadla 1094, Ledeč nad Sázavou, 58401

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,145 mil. Kč

▲ 17.5 %

Vlastní kapitál 2024

2,875 mil. Kč

▲ 16.9 %

Cizí zdroje 2024

270 tis. Kč

▲ 25.0 %

Míra vlastního kapitálu 2024

91,4 %

▼ 0.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva2,676 mil. Kč3,145 mil. Kč
Celková aktiva2,676 mil. Kč3,145 mil. Kč
Vlastní kapitál2,46 mil. Kč2,875 mil. Kč
Cizí zdroje216 tis. Kč270 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky216 tis. Kč270 tis. Kč
Pasiva celkem2,676 mil. Kč3,145 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

479 tis. Kč

0 %

Čistý zisk 2024

415 tis. Kč

▲ 33.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby479 tis. Kč479 tis. Kč
Provozní výnosy479 tis. Kč479 tis. Kč
Náklady na prodané zboží149 tis. Kč46 tis. Kč
Osobní náklady13 tis. Kč13 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk317 tis. Kč420 tis. Kč
Finanční výsledek−5 tis. Kč−5 tis. Kč
Zisk před zdaněním312 tis. Kč415 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk312 tis. Kč415 tis. Kč
EBITDA317 tis. Kč420 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:04:16.492Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 8. 2026