Profil společnosti

Ing. Pavel Crha s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20101–5 zaměstnanců
IČO: 28796730DIČ: CZ28796730plátce DPHDS: ucssb77Sp. zn.: C 2794740, Ohaveč, 50601

Dalších 7 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,173 mil. Kč

8.0 %

Vlastní kapitál 2024

463 tis. Kč

31.0 %

Cizí zdroje 2024

1,71 mil. Kč

1.1 %

Míra vlastního kapitálu 2024

21,3 %

25.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva118 tis. Kč118 tis. Kč
Oběžná aktiva2,244 mil. Kč2,049 mil. Kč
Celková aktiva2,362 mil. Kč2,173 mil. Kč
Vlastní kapitál671 tis. Kč463 tis. Kč
Cizí zdroje1,691 mil. Kč1,71 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky1,691 mil. Kč1,71 mil. Kč
Pasiva celkem2,362 mil. Kč2,173 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

136 tis. Kč

0 %

Čistý zisk 2024

−208 tis. Kč

8.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby136 tis. Kč136 tis. Kč
Provozní výnosy136 tis. Kč137 tis. Kč
Náklady na prodané zboží27 tis. Kč31 tis. Kč
Osobní náklady279 tis. Kč306 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk−189 tis. Kč−207 tis. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−1 tis. Kč
Zisk před zdaněním−191 tis. Kč−208 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−191 tis. Kč−208 tis. Kč
EBITDA−189 tis. Kč−207 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:08:36.569Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T02:07:28.193Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026