Profil společnosti
Ihor Honta
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2010Bez zaměstnanců
IČO: 28787846Brožíkova 610, Hradec Králové, 50012
Základní údaje
- IČO
- 28787846
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 23. 2. 2010
- Datum zániku
- 25. 6. 2015
- Počet zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Sídlo
Brožíkova 610, Hradec Králové, 50012
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Ihor Honta?
Společnost Ihor Honta sídlí na adrese Brožíkova 610, Hradec Králové, 50012.
Jaké má Ihor Honta IČO?
IČO společnosti Ihor Honta je 28787846.
Kdy vznikla Ihor Honta?
Společnost Ihor Honta vznikla 23. 2. 2010.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 3. 2026