Profil společnosti

Prag 1 BAU s.r.o. v likvidaci

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2010Neuvedeno
IČO: 28730194DS: ys4tv5cSp. zn.: C 288924Křenova 438, Praha, 16200

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2021

Rozvaha

Aktiva 2021

2,218 mil. Kč

▲ 26.2 %

Vlastní kapitál 2021

1,165 mil. Kč

▲ 86.7 %

Cizí zdroje 2021

1,053 mil. Kč

▼ 7.1 %

Míra vlastního kapitálu 2021

52,5 %

▲ 48.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2021

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202021
Stálá aktiva377 tis. Kč261 tis. Kč
Oběžná aktiva1,355 mil. Kč1,949 mil. Kč
Celková aktiva1,758 mil. Kč2,218 mil. Kč
Vlastní kapitál624 tis. Kč1,165 mil. Kč
Cizí zdroje1,134 mil. Kč1,053 mil. Kč
Krátkodobé závazky1,134 mil. Kč1,053 mil. Kč
Pasiva celkem1,758 mil. Kč2,218 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2021

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2021

1,593 mil. Kč

▼ 5.3 %

Čistý zisk 2021

541 tis. Kč

▲ 85.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202021
Tržby1,682 mil. Kč1,593 mil. Kč
Provozní výnosy1,682 mil. Kč1,593 mil. Kč
Náklady na prodané zboží708 tis. Kč388 tis. Kč
Osobní náklady442 tis. Kč323 tis. Kč
Odpisy88 tis. Kč117 tis. Kč
Provozní zisk353 tis. Kč678 tis. Kč
Finanční výsledek−62 tis. Kč−134 tis. Kč
Zisk před zdaněním291 tis. Kč544 tis. Kč
Daň z příjmů–3 tis. Kč
Čistý zisk291 tis. Kč541 tis. Kč
EBITDA441 tis. Kč795 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:28:43.806Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 14. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 8. 2026