Profil společnosti

Stronger Computers s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20101–5 zaměstnanců
IČO: 28729609DIČ: CZ28729609plátce DPHDS: 98zs4rwSp. zn.: C 29121Moskevská 14, Most, 43401

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,948 mil. Kč

▲ 15.9 %

Vlastní kapitál 2024

2,004 mil. Kč

▼ 5.5 %

Cizí zdroje 2024

1,944 mil. Kč

▲ 51.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

50,8 %

▼ 18.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva3,393 mil. Kč3,948 mil. Kč
Celková aktiva3,406 mil. Kč3,948 mil. Kč
Vlastní kapitál2,121 mil. Kč2,004 mil. Kč
Cizí zdroje1,285 mil. Kč1,944 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky1,285 mil. Kč1,944 mil. Kč
Pasiva celkem3,406 mil. Kč3,948 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

4,63 mil. Kč

▲ 0.1 %

Čistý zisk 2024

−66 tis. Kč

▼ 1420.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby4,624 mil. Kč4,63 mil. Kč
Provozní výnosy4,624 mil. Kč4,63 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,894 mil. Kč4,105 mil. Kč
Osobní náklady490 tis. Kč353 tis. Kč
Odpisy0 Kč–
Provozní zisk225 tis. Kč159 tis. Kč
Finanční výsledek−212 tis. Kč−221 tis. Kč
Zisk před zdaněním13 tis. Kč−62 tis. Kč
Daň z příjmů8 tis. Kč4 tis. Kč
Čistý zisk5 tis. Kč−66 tis. Kč
EBITDA225 tis. Kč159 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:08:46.368Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-10T06:05:41.742Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 10. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 7. 2026