Profil společnosti

SPV Mlýnská s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2011Neuvedeno
IČO: 28661052DIČ: CZ28661052plátce DPHDS: rcc4itmSp. zn.: C 3771628. října 141, Klimkovice, 74283

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2021

Rozvaha

Aktiva 2021

20,37 mil. Kč

▲ 1.7 %

Vlastní kapitál 2021

−2,84 mil. Kč

▼ 333.6 %

Cizí zdroje 2021

23,21 mil. Kč

▲ 12.3 %

Míra vlastního kapitálu 2021

-13,9 %

▼ 326.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2021

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202021
Stálá aktiva18,93 mil. Kč17,74 mil. Kč
Oběžná aktiva1,091 mil. Kč2,631 mil. Kč
Celková aktiva20,02 mil. Kč20,37 mil. Kč
Vlastní kapitál−655 tis. Kč−2,84 mil. Kč
Cizí zdroje20,68 mil. Kč23,21 mil. Kč
Krátkodobé závazky20,68 mil. Kč23,21 mil. Kč
Pasiva celkem20,02 mil. Kč20,37 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2021

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2021

327 tis. Kč

▲ 2.8 %

Čistý zisk 2021

−2,185 mil. Kč

▼ 86.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202021
Tržby318 tis. Kč327 tis. Kč
Provozní výnosy318 tis. Kč327 tis. Kč
Náklady na prodané zboží71 tis. Kč36 tis. Kč
Osobní náklady12 tis. Kč12 tis. Kč
Odpisy1,256 mil. Kč1,191 mil. Kč
Provozní zisk−1,148 mil. Kč−2,219 mil. Kč
Finanční výsledek−21 tis. Kč34 tis. Kč
Zisk před zdaněním−1,169 mil. Kč−2,185 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−1,169 mil. Kč−2,185 mil. Kč
EBITDA108 tis. Kč−1,028 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:16:31.457Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T03:07:42.777Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 21. 8. 2026