Profil společnosti

KAR reality, s.r.o.

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 2011Neuvedeno
IČO: 28653963Vítkovická 3257, Ostrava, 70200

Základní údaje

IČO
28653963
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
6. 4. 2011
Datum zániku
1. 1. 2025
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Vítkovická 3257, Ostrava, 70200

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí KAR reality, s.r.o.?

Společnost KAR reality, s.r.o. sídlí na adrese Vítkovická 3257, Ostrava, 70200.

Jaké má KAR reality, s.r.o. IČO?

IČO společnosti KAR reality, s.r.o. je 28653963.

Kdy vznikla KAR reality, s.r.o.?

Společnost KAR reality, s.r.o. vznikla 6. 4. 2011.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026