SIMIX EXPERT s.r.o. v likvidaci

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 2010
IČO: 28624645Chudenická 1058, Praha, 10200

Základní údaje

IČO
28624645
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
5. 5. 2010
Datum zániku
2. 8. 2019

Sídlo

Chudenická 1058, Praha, 10200

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí SIMIX EXPERT s.r.o. v likvidaci?

Společnost SIMIX EXPERT s.r.o. v likvidaci sídlí na adrese Chudenická 1058, Praha, 10200.

Jaké má SIMIX EXPERT s.r.o. v likvidaci IČO?

IČO společnosti SIMIX EXPERT s.r.o. v likvidaci je 28624645.

Kdy vznikla SIMIX EXPERT s.r.o. v likvidaci?

Společnost SIMIX EXPERT s.r.o. v likvidaci vznikla 5. 5. 2010.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 4. 2026