Profil společnosti

VCL GROUP, a.s.

Aktivní
Akciová společnostZal. 2009Neuvedeno
IČO: 28597354DIČ: CZ28597354plátce DPHDS: bf5h7pxSp. zn.: B 4194náměstí Jurije Gagarina 233, Ostrava, 71000

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

561,3 mil. Kč

24.9 %

Vlastní kapitál 2024

281,3 mil. Kč

50.3 %

Cizí zdroje 2024

280 mil. Kč

8.6 %

Míra vlastního kapitálu 2024

50,1 %

20.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva420,6 mil. Kč548,5 mil. Kč
Oběžná aktiva28,64 mil. Kč12,73 mil. Kč
Celková aktiva449,2 mil. Kč561,3 mil. Kč
Vlastní kapitál187,1 mil. Kč281,3 mil. Kč
Cizí zdroje257,7 mil. Kč280 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč12 mil. Kč
Krátkodobé závazky257,7 mil. Kč268 mil. Kč
Pasiva celkem449,2 mil. Kč561,3 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

4,449 mil. Kč

0.8 %

Čistý zisk 2024

57,36 mil. Kč

123.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby4,413 mil. Kč4,449 mil. Kč
Provozní výnosy4,413 mil. Kč4,449 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,558 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč
Odpisy1,234 mil. Kč1,234 mil. Kč
Provozní zisk1,563 mil. Kč2,474 mil. Kč
Finanční výsledek24,1 mil. Kč54,88 mil. Kč
Zisk před zdaněním25,66 mil. Kč57,36 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk25,66 mil. Kč57,36 mil. Kč
EBITDA2,797 mil. Kč3,708 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:02:37.787Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-02T18:02:59.769Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 19. 7. 2026