CASH CREDIT s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2009Neuvedeno
IČO: 28540263DS: ppwu5npSp. zn.: C 148975č.ev. 184, 27023 Roztoky, Roztoky, 27023
Základní údaje
- IČO
- 28540263
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 11. 3. 2009
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 148975, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně a v plném rozsahu.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- ppwu5np
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
č.ev. 184, 27023 Roztoky, Roztoky, 27023
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 100 %
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 9. 1. 2015Změna způsobu jednání — nově „Jednatel zastupuje společnost samostatně a v plném rozsahu.“
- 9. 1. 2015Změna sídla — z „č.ev. 184, 27023 Roztoky, Roztoky, 27023“ na „Roztoky, Roztoky, 27023“
- 11. 3. 2009Změna základního kapitálu — nově „200000“
Předmět podnikání a činnosti
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Dokumenty
- účetní závěrka [2025] VZaZ · 202524. 2. 2026
- účetní závěrka [2025] Rozvaha · 202524. 2. 2026
- účetní závěrka [2025] Příloha · 202524. 2. 2026
Časté otázky
Kde sídlí CASH CREDIT s.r.o.?
Společnost CASH CREDIT s.r.o. sídlí na adrese č.ev. 184, 27023 Roztoky, Roztoky, 27023.
Jaké má CASH CREDIT s.r.o. IČO?
IČO společnosti CASH CREDIT s.r.o. je 28540263.
Kdy vznikla CASH CREDIT s.r.o.?
Společnost CASH CREDIT s.r.o. vznikla 11. 3. 2009.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T11:31:27.596Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 5. 7. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 5. 2026