Profil společnosti

SHENGOF GROUP s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2008Neuvedeno
IČO: 28421132DIČ: CZ28421132plátce DPHDS: imnpauzSp. zn.: C 140299U Radosti 225, Praha, 15521

Základní údaje

IČO
28421132
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
2. 7. 2008
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 140299, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
imnpauz
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

U Radosti 225, Praha, 15521

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

EVGENY SHENGOF

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

27 tis. Kč

▼ 83.8 %

Vlastní kapitál

−546 tis. Kč

▲ 7.1 %

Cizí zdroje

573 tis. Kč

▼ 23.2 %

Míra vlastního kapitálu

-2 022,2 %

▼ 474.3 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2024

Tržby

627 tis. Kč

▲ 1594.6 %

Čistý zisk

42 tis. Kč

▲ 625.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ28421132
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí SHENGOF GROUP s.r.o.?

Společnost SHENGOF GROUP s.r.o. sídlí na adrese U Radosti 225, Praha, 15521.

Jaké má SHENGOF GROUP s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti SHENGOF GROUP s.r.o. je 28421132, DIČ je CZ28421132.

Kdy vznikla SHENGOF GROUP s.r.o.?

Společnost SHENGOF GROUP s.r.o. vznikla 2. 7. 2008.

Je SHENGOF GROUP s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost SHENGOF GROUP s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ28421132).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-25T02:54:58.549Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-23T22:40:31.981Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 25. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 25. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 25. 10. 2026Společníci: synchronizováno 25. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 7. 2026