Profil společnosti

GLOBAL STUDY s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2008Neuvedeno
IČO: 28418395DS: 3ww8h6pSp. zn.: C 140107Rybná 716, Praha, 11000

Základní údaje

IČO
28418395
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
20. 6. 2008
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 140107, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
3ww8h6p
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

BAKHODIR AKILKHANOV

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

1,431 mil. Kč

0 %

Vlastní kapitál

556 tis. Kč

0 %

Cizí zdroje

449 tis. Kč

0 %

Míra vlastního kapitálu

38,9 %

0 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2024

Čistý zisk

0 Kč

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s těmito obory činností: Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Překladatelská a tlumočnická činnost Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Časté otázky

Kde sídlí GLOBAL STUDY s.r.o.?

Společnost GLOBAL STUDY s.r.o. sídlí na adrese Rybná 716, Praha, 11000.

Jaké má GLOBAL STUDY s.r.o. IČO?

IČO společnosti GLOBAL STUDY s.r.o. je 28418395.

Kdy vznikla GLOBAL STUDY s.r.o.?

Společnost GLOBAL STUDY s.r.o. vznikla 20. 6. 2008.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:41:57.300Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 6. 2026