Profil společnosti

ALERGOLOGIE - PNEUMOLOGIE prof. Vondra s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20081–5 zaměstnanců
IČO: 28373634DS: bvcm7scSp. zn.: C 136982Kartouzská 204, Praha, 15000

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

2,053 mil. Kč

9.6 %

Vlastní kapitál 2025

1,649 mil. Kč

5.1 %

Cizí zdroje 2025

404 tis. Kč

24.2 %

Míra vlastního kapitálu 2025

80,3 %

5.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva1,919 mil. Kč1,388 mil. Kč
Celková aktiva2,27 mil. Kč2,053 mil. Kč
Vlastní kapitál1,737 mil. Kč1,649 mil. Kč
Cizí zdroje533 tis. Kč404 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky533 tis. Kč404 tis. Kč
Pasiva celkem2,27 mil. Kč2,053 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

4,374 mil. Kč

2.1 %

Čistý zisk 2025

1,412 mil. Kč

7.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby4,283 mil. Kč4,374 mil. Kč
Provozní výnosy4,283 mil. Kč4,374 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,016 mil. Kč1,377 mil. Kč
Osobní náklady913 tis. Kč957 tis. Kč
Odpisy84 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk1,988 mil. Kč1,823 mil. Kč
Finanční výsledek−5 tis. Kč−5 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,983 mil. Kč1,818 mil. Kč
Daň z příjmů462 tis. Kč406 tis. Kč
Čistý zisk1,521 mil. Kč1,412 mil. Kč
EBITDA2,072 mil. Kč1,823 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:35:08.544Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 7. 2026