Profil společnosti

SE-LIN s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20091–5 zaměstnanců
IČO: 28353994DIČ: CZ28353994plátce DPHDS: phki5hcSp. zn.: C 63219Na Záhonech 1072, Kunovice, 68604

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2011

Rozvaha

Aktiva 2011

140,4 mil. Kč

▲ 3.6 %

Vlastní kapitál 2011

12,2 mil. Kč

▲ 3003.6 %

Cizí zdroje 2011

128,2 mil. Kč

▼ 5.7 %

Míra vlastního kapitálu 2011

8,7 %

▲ 2900.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2011

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20102011
Stálá aktiva132,4 mil. Kč133,6 mil. Kč
Oběžná aktiva3,144 mil. Kč6,722 mil. Kč
Celková aktiva135,6 mil. Kč140,4 mil. Kč
Vlastní kapitál−420 tis. Kč12,2 mil. Kč
Cizí zdroje136 mil. Kč128,2 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky136 mil. Kč128,2 mil. Kč
Pasiva celkem135,6 mil. Kč140,4 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2011

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2011

28,52 mil. Kč

▲ 13742.7 %

Čistý zisk 2011

12,62 mil. Kč

▲ 2157.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20102011
Tržby206 tis. Kč28,52 mil. Kč
Provozní výnosy206 tis. Kč28,52 mil. Kč
Náklady na prodané zboží12 tis. Kč452 tis. Kč
Osobní náklady0 Kč0 Kč
Odpisy0 Kč2,769 mil. Kč
Provozní zisk179 tis. Kč17,38 mil. Kč
Finanční výsledek−790 tis. Kč−2,239 mil. Kč
Zisk před zdaněním−611 tis. Kč15,14 mil. Kč
Daň z příjmů2 tis. Kč2,526 mil. Kč
Čistý zisk−613 tis. Kč12,62 mil. Kč
EBITDA179 tis. Kč20,15 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:17:31.293Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T11:30:53.661Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 9. 2026