TRIKAYA Czech Republic a.s.
ZrušenáAkciová společnostZal. 2008
IČO: 28273061Příkop 843, Brno, 60200
Základní údaje
- IČO
- 28273061
- Právní forma
- Akciová společnost
- Datum vzniku
- 15. 2. 2008
- Datum zániku
- 31. 12. 2019
Sídlo
Příkop 843, Brno, 60200
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí TRIKAYA Czech Republic a.s.?
Společnost TRIKAYA Czech Republic a.s. sídlí na adrese Příkop 843, Brno, 60200.
Jaké má TRIKAYA Czech Republic a.s. IČO?
IČO společnosti TRIKAYA Czech Republic a.s. je 28273061.
Kdy vznikla TRIKAYA Czech Republic a.s.?
Společnost TRIKAYA Czech Republic a.s. vznikla 15. 2. 2008.
Firmy na stejné adrese
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 5. 2026