Mila-Nsk s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2008Neuvedeno
IČO: 28233417DS: dyimsgySp. zn.: C 134160Zbudovská 765, Praha, 14200

Základní údaje

IČO
28233417
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
17. 1. 2008
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 134160, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jménem společnosti jedná a podepisuje samostatně jednatel společnosti.
Datová schránka
dyimsgy
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Zbudovská 765, Praha, 14200

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 90 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 25 %
  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 15 %
  • 15. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 15. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
Celá historie

Časté otázky

Kde sídlí Mila-Nsk s.r.o.?

Společnost Mila-Nsk s.r.o. sídlí na adrese Zbudovská 765, Praha, 14200.

Jaké má Mila-Nsk s.r.o. IČO?

IČO společnosti Mila-Nsk s.r.o. je 28233417.

Kdy vznikla Mila-Nsk s.r.o.?

Společnost Mila-Nsk s.r.o. vznikla 17. 1. 2008.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T11:19:04.738Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 16. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 5. 2026