Profil společnosti

So Concrete a.s.

Aktivní
Akciová společnostZal. 20076–9 zaměstnanců
IČO: 28212126DIČ: CZ28212126plátce DPHDS: 7h9exgpSp. zn.: B 13328Pobřežní 667, Praha, 18600

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

68,78 mil. Kč

▼ 0.3 %

Vlastní kapitál 2023

58,26 mil. Kč

▼ 4.5 %

Cizí zdroje 2023

9,975 mil. Kč

▲ 24.6 %

Míra vlastního kapitálu 2023

84,7 %

▼ 4.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222023
Stálá aktiva66,53 mil. Kč55,39 mil. Kč
Oběžná aktiva2,486 mil. Kč12,9 mil. Kč
Celková aktiva69,02 mil. Kč68,78 mil. Kč
Vlastní kapitál61,01 mil. Kč58,26 mil. Kč
Cizí zdroje8,008 mil. Kč9,975 mil. Kč
Dlouhodobé závazky–1,555 mil. Kč
Krátkodobé závazky8,008 mil. Kč8,42 mil. Kč
Pasiva celkem69,02 mil. Kč68,78 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

2,749 mil. Kč

Čistý zisk 2023

−16,96 mil. Kč

▼ 118.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222023
Tržby–2,749 mil. Kč
Provozní výnosy–2,749 mil. Kč
Náklady na prodané zboží–15,72 mil. Kč
Osobní náklady1,828 mil. Kč2,239 mil. Kč
Odpisy–2,551 mil. Kč
Provozní zisk−7,738 mil. Kč−16,93 mil. Kč
Finanční výsledek−9 tis. Kč−28 tis. Kč
Zisk před zdaněním−7,747 mil. Kč−16,96 mil. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−7,747 mil. Kč−16,96 mil. Kč
EBITDA−7,738 mil. Kč−14,38 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:07:39.930Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T11:27:52.412Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 8. 2026