TNS-DUBSKÝ, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20071–5 zaměstnanců
IČO: 28200292DIČ: CZ28200292plátce DPHDS: 4fe7igjSp. zn.: C 132354Uhřická 346, Sedlec-Prčice, 25791
Základní údaje
- IČO
- 28200292
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 20. 12. 2007
- Základní kapitál
- 201 000 Kč
- Spisová značka
- C 132354, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Za společnost je oprávněn jednat a podepisovat se každý jednatel samostatně.
- Počet členů orgánu
- 2
- Datová schránka
- 4fe7igj
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
Uhřická 346, Sedlec-Prčice, 25791
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 51 %
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 49 %
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 27. 5. 2021Změna způsobu jednání — nově „Za společnost je oprávněn jednat a podepisovat se každý jednatel samostatně.“
Předmět podnikání a činnosti
- obráběčství
- zámečnictví, nástrojářství
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ28200292
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 452
- Zveřejněné účty
- 185315382/0600
Dokumenty
- účetní závěrka [2025] · 202527. 3. 2026
- účetní závěrka [2024] Rozvaha · 202427. 6. 2025
- účetní závěrka [2024] VZaZ · 202427. 6. 2025
Časté otázky
Kde sídlí TNS-DUBSKÝ, s.r.o.?
Společnost TNS-DUBSKÝ, s.r.o. sídlí na adrese Uhřická 346, Sedlec-Prčice, 25791.
Jaké má TNS-DUBSKÝ, s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti TNS-DUBSKÝ, s.r.o. je 28200292, DIČ je CZ28200292.
Kdy vznikla TNS-DUBSKÝ, s.r.o.?
Společnost TNS-DUBSKÝ, s.r.o. vznikla 20. 12. 2007.
Je TNS-DUBSKÝ, s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost TNS-DUBSKÝ, s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ28200292).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T11:24:54.870Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 5. 2026