Krakonošova cukrárna s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20136–9 zaměstnanců
IČO: 28149122DIČ: CZ28149122plátce DPHDS: 4hdqm35Sp. zn.: C 53587Dolní promenáda 923, Trutnov, 54101

Základní údaje

IČO
28149122
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
19. 1. 2013
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 53587, Krajský soud v Hradci Králové
Způsob jednání
Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
4hdqm35
Počet zaměstnanců
6–9 zaměstnanců

Sídlo

Dolní promenáda 923, Trutnov, 54101

Lidé a vlastníci

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Spolehlivý plátce DPH
  • Aktivní firma

Finanční přehled (2023)

Tržby

6,6 mil. Kč

13.3 %

Čistý zisk

−137 tis. Kč

94.2 %

Aktiva

8,4 mil. Kč

41.9 %

Vlastní kapitál

−5,7 mil. Kč

93.2 %
Kompletní finance

Poslední změny

  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 4. 10. 2024Změna spisové značkynově „C 53587“
  • 4. 9. 2024Změna předmětu podnikánínově „Hostinská činnost; Masérské, rekondiční a regenerační služby; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin; Pekařství, cukrářství; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: zprostředkování obchodu a služeb velkoobchod a maloobchod nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí pronájem a půjčování věcí movitých poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní potřebu poskytování služeb pro rodinu a domácnost“
  • 4. 9. 2024Změna způsobu jednánínově „Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Hostinská činnost
  • Masérské, rekondiční a regenerační služby
  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ28149122
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 458
Detail registrace DPH

Dokumenty

  • zakladatelské dokumenty, notářský zápis 201/20125. 2. 2013
  • notářský zápis [609/2017] + přílohy22. 9. 2017
  • zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 255/2019]7. 8. 2019
Sbírka listin (11)

Časté otázky

Kde sídlí Krakonošova cukrárna s.r.o.?

Společnost Krakonošova cukrárna s.r.o. sídlí na adrese Dolní promenáda 923, Trutnov, 54101.

Jaké má Krakonošova cukrárna s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Krakonošova cukrárna s.r.o. je 28149122, DIČ je CZ28149122.

Kdy vznikla Krakonošova cukrárna s.r.o.?

Společnost Krakonošova cukrárna s.r.o. vznikla 19. 1. 2013.

Je Krakonošova cukrárna s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Krakonošova cukrárna s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ28149122).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T22:51:04.042Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 5. 2026